Masz pytanie? Zadzwoń:  +48 501 556 880

Projekty architektoniczno -
budowlane

Projekt architektoniczno - budowlany

Pomożemy Ci dopasować projekt domu, budynku do twoich indywidualnych potrzeb i działki, którą dysponujesz. Zadbamy o to żeby dokumentacja spełniała wszystkie wymogi prawne i techniczne oraz zyskała urzędniczą akceptację. Później, jeśli zechcesz możemy pokierować budową tego obiektu. Nie boimy się wyzwań. Wiele razy budowaliśmy coś po raz pierwszym, coś czego nikt inny w okolicy jeszcze nie stworzył. Lubimy nietypowe projekty i wyzwania.

 

Masz już projekt architektoniczno – budowlany? Służymy pomocą kierownika budowy albo nadzorem inwestorskim. 

banner prawo

Projekt architektoniczno - budowlany Twojego domu

banner prawy

Nasi architekci stworzą dla Ciebie indywidualny projekt architektoniczno – budowlany albo wykonają adaptację projektu, który już masz. Przeanalizujemy Twój projekt i jeżeli będzie taka możliwość to zaproponujemy np. tańsze albo bardziej ekologiczne rozwiązania. Gwarantujemy Ci indywidualne podejście – razem stworzymy Twój wymarzony i ergonomiczny dom.

Przebudowa domu

Posiadasz stary budynek, który chciałbyś przebudować? Nie ważne czy chodzi tylko o wyburzenie kilku ścian albo powiększenie okien czy zmianę kształtu bryły budynku albo dobudowanie kondygnacji. Podejmiemy się również prac projektowych dla budynków historycznych.

Optymalne wykorzystanie powierzchni działki

Pomożemy Ci maksymalnie wykorzystać grunt, którym dysponujesz. Architekt dokładnie przyjrzy się planowi zagospodarowania przestrzennego i zaprojektuje nieruchomość z maksymalną powierzchnią mieszkaniowo użytkową (PUM). Umiejętności maksymalizacji powierzchni użytkowej budynków mają szczególne znacznie w dużych aglomeracjach gdzie nie praktycznie nie ma już działek budowlanych a każdy skrawek ziemi jest na wagę złota. Wówczas im większy PUM tym lepsza rentowność inwestycji.

Call Now Button