Masz pytanie? Zadzwoń:  +48 501 556 880

Pogotowie inżynierskie,
ekspertyzy budowlane

Pogotowie inżynierskie

Coś zagraża twojemu budynkowi. Zadziałała na niego niekorzystna siła natury albo ingerencja człowieka i twoja nieruchomość wymaga diagnostyki budowlanej i pilnego przeglądu technicznego – jesteśmy do dyspozycji. 

 

Służymy pomocą również w bieżących problemach dotyczących użytkowania nieruchomości – analizujemy wady obiektów budowlanych i towarzyszącej im infrastruktury. W zależności Twoich potrzeb, nasza analiza może dotyczyć aspektów prawnych lub technicznych. Podobnie jeżeli napotkałeś na jakiekolwiek trudności podczas procesu budowlanego to pomożemy Ci je rozwiązać. 


Działamy w taki sposób, że “zdejmujemy” inwestorowi problem z głowy. Zatrudniając nas nie musisz się martwić co dalej – kompleksowo przeanalizujemy problem budowlany i wskażemy Ci możliwe rozwiązania oraz jeżeli zechcesz pomożemy wybrać optymalne podejście. Pamiętaj, że wszystkie zadania możesz nam zlecić zdalnie z drugiego końca świata.

banner prawo

Mgr inż. do usług 24/7

banner prawy

Jeżeli szybko potrzebujesz pomocy inżyniera, to my jesteśmy do twoich usług. Nasz dyżurny inspektor budowlany może wykonać pilną wizję lokalną nawet w ciągu 24 godzin od zgłoszenia na obszarze województwa pomorskiego. Podobnie szybko jesteśmy w stanie stworzyć opinię techniczną np. na temat możliwości korzystania z budynku albo naprawy uszkodzonych elementów obiektu budowlanego. Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający ważne uprawnienia budowlane (konstrukcyjno – budowlane, architektoniczne), możemy podejść do problemu interdyscyplinarnie i szybko dostarczyć gotowe rozwiązania

 

Czasami coś niespodziewanego może się wydarzyć w czasie ustawowo wolnym od pracy, ale my nawet wtedy jesteśmy gotowi do działania. 

Pogotowie techniczne i lokatorskie

Infrastruktura budynków mieszkalnych i użytkowych może ulec awarii w najmniej oczekiwanym momencie. Nasi technicy są Państwa dyspozycji 24/7. W razie potrzeby usunąć awarię kanalizacji burzowej lub sanitarnej, otworzą zablokowaną bramę, zabezpieczą połać dachu zerwaną przez wiatr. Zaletą naszego pogotowia technicznego jest stały kontakt z inżynierem budowlanym, który służy ekspertyzą w bardziej skomplikowanych awariach. Pamiętaj, że nie każdą awarię da się usunąć od ręki – w takim przypadku zapewnimy możliwość optymalnego korzystania z obiektu budowlanego do czasu np. dostawy części zamiennych albo przyjazdu wyspecjalizowanego serwisu. Jesteśmy jak Pogotowie Pielęgniarskie, ale naszymi pacjentami są budyniki!

Call Now Button